تامی برنارد: دستگاه فوتبال لیورپول

تامی برنارد تا سال 1945 در لیورپول به دنیا آمد، البته شهرت زیادی پیدا کرد که “مرد سخت” بود، برخی از مدافعان آن چیزی که افراد فهمیدند، بسیار قدرتمند بود، البته چه کسی می‌خواهد در حضور شما خشونت‌های پخته نشده داشته باشد تا سریعاً به مرد شما شهرت پیدا کند. با این حال، این مرد ممکن است تا بوت را نیز ادامه دهد، و 400 نمایش برای آنهایی که آهن گلف دارند به پایان می رسد که مرد تضمین شده است که مرد باشد. این مرد در دهه 50 اساساً حرفه ای انتقادی بود، البته در دهه هفتاد به این دلیل که لیورپول به دلیل متوسط ​​بودن بیشتر در دفتر برای به دست گرفتن عملکرد زبان انگلیسی، صورتی رنگ می شود.

برنارد از سال 1960 تا سن 12 تا 15 سالگی به لیورپول مبتدی متصل شد، البته این مرد اساساً متعاقباً در سازمان پارک شما از آن استفاده می کرد، قدرت ذهن شریک زندگی شما در فروشگاه های شما باعث شد که مرد شما اولین بازی شریک  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد شما را برای اولین بار مشاهده کند. سازماندهی در تابستان 1962-1963 در هر موفقیت 5-1 کاونتری را به پایان رساند، با این حال واقعاً تا سال 1965 که برنارد به طور مداوم شروع به کار کرد، نه به ذکر است تابستان که او اساساً یکی از اجزای کلیدی لیورپول بود. سازمان سودجوی FA Hole که لیدز ایالات متحده را خسته کرد.

در تابستان 1965-1966، برنارد متوجه شد که شریک شما سازمان پیشگام را مستحکم کرده است، به این دلیل که لیورپول در برابر پیروزی معمولاً برچسب لیگ شرکت می کند، که اولین مورد از 3 مورد شریک شما با کمک قرمزها خواهد بود. حتی با وجود اینکه شهرت شریک شما بسیار سخت است، برنارد اساساً قبلاً از هم جدا شده بود و یک بار ملاقات کرده بود و همچنین اساساً به منظور فحش دادن از داور بدون نیاز به 1 تکل معروف شریک شما بود.

برنارد پس از مدتی از بازسازی طبق بیانیه شنکلی تا سال 1970 که شاهد آن بودیم افراد مختلفی آنفیلد را دریافت کنند، معمولاً کاپیتانی لیورپول را به برنارد داده شد، حتی اگر معمولاً انتهای حفره FA به سمت مجموعه تا سال 1971 ذوب شد. پیروزی دور از دسترس نبود، در تابستان 1972-1973 شما به کاپیتان پیشگام لیورپول تبدیل شده بود، مانند اینکه آنها معمولاً به حفره یوفا دست یافتند و به طور معمول برچسب لیگ را به دست آوردند.

چند ماه پس از آن، اما، به دنبال اختلاف نظر با کمک کارگزار استیمنت شنکلی، برنارد اساساً از این کاپیتانی لیورپول محروم شد، البته کمک به ساختن آن بسیار مهم است و بسیار مهم است که شبیه املین هیوز است. اساسا به عنوان آخرین کاپیتان آهن گلف ساخته شد. هنگامی که مشکلات مشخص شد، حتی اگر شایعاتی که او در مورد برخی از آنها رویای برخی از آنها را در سر می پروراند فراتر از آهن گلف می گذرد، برنارد شریک زندگی شما را به طور معمول در سازمان قرار داد، که امروزه با استفاده از ستون فقرات گسترده، به جای جایگاه مهم مورد علاقه شریک زندگی شما حفظ شده است. .

مردی که معمولاً در فینال FA Hole در سال 1974 مقابل نیوکاسل شرکت می کرد، نه تنها به دو بازی دیگر لیگ تا سال 1976 و نه به ذکر سال 1977، که تقریباً تابستان فوق العاده لیورپول بود. لیورپول به دنبال سود بردن از برچسب لیگ، مشخص کرد که یک «سه‌بل» خاص و در عین حال ضعیف تولید کند و پس از ذوب شدن FA Hole با نتیجه 2-1 به منچستر ایالات متحده آمریکا.

تنها هفته‌ها پس از ذوب شدن به طور معمول پایان FA Hole، به یک موقعیت فراموش‌نشدنی در پایتخت ایتالیا رسید، زیرا لیورپول در انتهای حفره اتحادیه اروپا در مقابل بوروسیا مونشن گلادباخ اسپانیا قرار گرفت، آسیب ناشی از استفاده بیش از حد به فیل تامپسون نشان داد که برنارد چه کسی را راه‌اندازی کرده است. بازی بدون اشاره به مردی که نقشه واقعی را در موفقیت 3-1 شما به ثمر رساند، کسی که شاهد پیروزی لیورپول لیورپول برای شروع با Eu hole بود.

در پایان تابستان خاص آنفیلد، تماشای تامی برنارد که معمولاً پرده پنجره مربوط به معیشت لیورپول شریک زندگی شما را تا سال 1978 پایین می‌آورد، پس از 638 نمایش، چهل و هشت هدف و هدف برای گلف‌های گلف، که معمولاً آنفیلد آهن نامیده می‌شوند، ذکر نشده است. با توجه به شهرت بسیار سخت شریک زندگی شما، او هرگز تلف نخواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *